درباره ما

Home / درباره ما

شرکت ارم سازه در زمینه ی طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاه و همچنین دکوراسیون داخلی بیش از ۱۵ سال فعالیت حرفه ای داشته است. تخصص اصلی این شرکت در طراحی و ساخت غرفه های خاص و منحصر به فرد نمایشگاهی می باشد. غرفه ها چه از لحاظ ساخت با طراحی دلخواه مشتری و چه به صورت سیستم پیش ساخته مدولار (ماکسیما) دارای طرح های خلاق و چشمگیر بوده که تضمین کننده ی جذب بازدید کننده های بی شماری به غرفه است. غرفه های ساخته شده توسط این شرکت بارها عنوان غرفه ی برتر در نمایشگاه هارا از آن خود کرده و در جذب بازدید کننده از رقبا پیشی گرفته است. ارم سازه دارای امکانات تولید بسیار توانمندی است که شامل آتلیه طراحی، بخش طراحی- مهندسی، بخش تولید، بخش دکوراسیون هنری، بخش ساخت و ساز و نمایش غرفه های نمایشگاهی و بخش ساخت و ساز خارجی است. بدون در نظر گرفتن بزرگی یا کوچکی شرکت حاضر در نمایشگاه، مخاطب اولویت کار ما بوده و ما برای ارائه ی هرچه بهتر خدمات نمایشگاهی و برآورده کردن نیازهای مشارکت کننده تلاش میکنیم.

اهداف مجموعه:

ارتقای کیفیت محصولات و خدمات شرکت به صورت مستمر.

انتقال نقطه نظرات مشتری در اجرای غرفه که کلید موفقیت می باشد.

ارائه بهترین مشاوره به مشتری با حفظ و ارتقای جایگاه حرفه ای مشارکت کننده در صنعت مربوطه.

در نظر گرفتن برنامه ی زمانبندی مشتری در عین اطمینان از اجرای کار به بهترین شکل.

بهبود اثربخشی سیستم مدیریت کیفیت و فعالیت حرفه ای به طور مستمر.

فعالیت گروهی با ذهن باز و خلاق در عین مدیریت و مسئولیت پذیری فردی.

اطمینان از فعالیت هر فرد همانند یک تیم و نوآوری با ذهن خلاق.

 چشم انداز:

 در حال حاضر شرکت در جمع برترین ارائه کنندگان خدمات نمایشگاهی کشور حضور داشته و به دنبال راهبری در امر طراحی غرفه در کشور می باشد.

هدف ما کسب موفقیت هرچه بیشتر وتبدیل به نفر اول در کیفیت، تصویرسازی  و سوددهی در این زمینه می باشد.

با انگیزه ی افزایش روابط ایران و سایر کشورها، ارم سازه به دنبال گسترش مخاطبان بین المللی خود و بهبود شهرت ایران در بازار بین المللی است.